Patarimai lengvai automobilių nuomai Vilniuje

Patarimai. Girdime daug skundų dėl problemų, susijusių su automobilių nuomos kompanijų keliamų papildomų mokesčių. Kiekvienas turistas, atvykęs į Vilnių su šeima, ar mokytojas, vedantis vaikams ekskursiją, nenori permokėti už nuomojamą transporto priemonę. Sostinėje kainos gali būti išties ne mažos, Vilnius, daugiausia gyventojų ir miesto svečių. Taigi, būtina žinoti, kaip galima sutaupyti.

Patarimai

patarimai

Ką reikėtų žinoti prieš nuomojantis automobilį Vilniuje?

 

Prieš užsakydami

 

  1. Užsisakykite kiek įmanoma anksčiau, galėsite tikėtis sulaukti geresnio pasiūlymo.
  2. Patikrinkite susidūrimo žalos panaikinimo ir apsaugos nuo vagystės lygius. Jeigu jie yra aukšti, pasirinkite paprastesnį draudimą, taip sutaupysite pinigų ir neįsigysite draudimo, kurio jums galbūt net ir nereikia. Tad prieš išsinuomojant transporto priemonę, verta pasidomėti ar automobilis bus draustas ir kokiomis sąlygomis.
  3. Papildomų vairuotojų pridėjimo ir vaikų sėdimųjų kėdučių nuomos išlaidos gali būti didelės ir labai skirtingos, priklausomai nuo nuomos agentūros ir nuomos laikotarpio.
  4. Įsitikinkite, kad turite pakankamai pinigų savo kreditinėje kortelėje tam, kad jų užtektų depozitui. Dažniausiai, sostinės nuomos agentūrose debeto kortelės nėra priimamos, nors galima rasti ir nuomos paslaugą, kuriai nėra privalomas depozitas.

Prie automobilių nuomos stendo

 

5. Nuomojant automobilį ir susimokant kreditine kortele privalu pateikti asmeninę, vairuoti                       ketinančio asmens kortelę. Yra tikimybė, kad esant kitaip, susimokėti teks papildomai.

6. Tiekėjai kartais bando apgauti, kad kortelė buvo atmesta, jeigu atsisakote jų draudimo pasiūlymo.            Turėkite antra kortelę, kuria galėsite sumokėti, taip išvengsite sukčiavimo. Nors Vilniuje, tokių                  atvejų fiksuota nebuvo.

Prieš išvažiuodami

auto nuomos paslaugos vilnius

      7. Patikrinkite kuro rūšį (tai turi būti nurodyta sutartyje). Taip sužinosite būsimas preliminarias išlaidas.

8. Kruopščiai patikrinkite automobilį, įsitikinkite, kad kiekvienas mažas įbrėžimas yra fiksuotas ir              pažymėtas sutartyje. Be kėbulo, turėtumėte patikrinti priekinį stiklą, ratus, buferių apačią ir                        sparnų kraštus.

9. Atidarykite bagažinę ir patikrinkite, ar yra įspėjamasis trikampis, ryški liemenė, atsarginė                        padanga, veikia visos lemputės ir kiti KET reikalaujami privalomi elementai.

10. Naudokite telefoną arba fotoaparatą, kad galėtumėte nufotografuoti visus automobilio                            pažeidimus, jei tokių aptikote prieš pasirašydami sutartį. Nefiksuoti pažeidimai ant automobilio veda        prie ginčų buvo/ne.

11. Jei automobilio apžiūrai yra pernelyg tamsus paros metas, apžiūrėkite jį su žibintuvėliu ir atradę          pažeidimų nedelsdami praneškite apie bet kokius įbrėžimus, triukšmus ar mechaninius gedimus.              Atkreipkite dėmesį į asmens, su kuriuo kalbėjote, vardą.

Atminkite, tie, kurie yra atsakingi, saugo savo ir kitų gyvybes, niekada nepatenka į situacijas, kai tenka sumokėti priemoką dėl pažeidimų ar priemonės sugadinimo.

Automobiliu nuoma Vilniuje – Proautonuoma.lt